На кого підписатись? Журналісти і медійники в українському Instagram. Частина друга

Шукаєте нове джерело професійного натхнення? Бажаєте почерпнути більше знань з журналістики, але нема від кого? Ми знову зібрали для вас сторінки журналістів та журналісток в інстаграмі. Шукайте тих, на кого захочеться підписатися та отримуйте мотивацію і натхнення.

Про життя як свято та любов до себе

Таня звільнилася з телебачення і тепер розповідає про внутрішню гармонію. Щотижня її IGTV поповнюють випуски шоу и з успішними людьми з різних сфер під назвою  #нежовтапреса. Журналістка також веде власний проєкт, що має назву «Крізь призму щастя».


Журналістика в США

Раніше Остап Яриш працював на hromadske. Тепер він журналіст Voice of America. На своїй сторінці він висвітлює найгучніші події США. У профілі журналіста також можна знайти чимало фотографій Нью-Йорку, Вашингтону й інших міст США.


Польською про українську журналістику

Каріна Нестер вже півтора роки працює на телебаченні. У своєму профілі дівчина розповідає про складнощі та переваги роботи у медіа. Окрім журналістики, вона також є великою прихильницею польської мови і вивчає її разом з підписниками у рубриці #польською_з_нестер.

Київ очима об’єктиву

Профіль Макса Щербини присвячений вуличній фотографії. Редактор та співведучий «Телебачення Торонто» показує Київ справжнім та людяним. Його інстаграм-сторінка слугує гарним прикладом того, як зробити буденні речі цікавими.


Творчість в усіх її проявах

Такими словами можна описати профіль Ярослави Кравченко. Вона одночасно є ведучою, керівницею театру і амбасадоркою руху за ґендерну рівність. Про свої незвичні хобі та будні  ведучої і пише Ярослава у власному блозі, не соромлячись власної неординарності і креативності.

Війна як вона є

Профіль Андрія Дубчака репортера Радіо Свобода, присячений новинам та подіям Донбасу. Він фотографує війну і розповідає історії життя на фронті. Андрій також започаткував власне незалежне медіа про війну під назвою «DONBAS FRONTLINER».


Авторка: Валентина Герасименко

[mistape]

Читати також

error: Content is protected !!