На кого підписатись? Журналісти та медійники в українському Instagram

Починаєте свій шлях у журналістиці та не знаєте як створити інформаційний простір навколо себе? Або вже давно у професії, але шукаєте натхнення та різноманіття? Ми зібрали перелік медійних особистостей, за якими цікаво стежити у соцмережах.

Життя за кадром та моменти щастя

А ще настрій, натхнення, здоров’я, мистецтво та подорожі. Так описує свій інстаграм Мирослава Ґонґадзе. У ньому ви побачите фото США та трохи залаштунків зі зйомок для «Голосу Америки». Сторінка Мирослави відповідає її опису і, як зауважив один з підписників журналістки, є «куточком миру та спокою в соцмережах».


Про Україну та особисте від засновника Ukraїner

Богдан Логвиненко пише про рефлексії щодо створення Ukraїner, подорожі, кінострічки, подкасти. Вам варто переглянути його сторінку, якщо ви хочете здобути знання щодо особливих місць в Україні, які точно варто відвідати. А також якщо прагнете знайти мотивацію почати спілкуватись українською мовою та заохочувати до цього своє оточення.

Від розслідувань до чуттєвих роздумів

На сторінці Яніни Соколової в інстаграмі можна не лише дізнаватись про нові випуски її передач та шоу, а й сміятись, співчувати, надихатись. Журналістка щоденно ділиться моментами із свого професійного та трохи рідше особистого життя. Тематика дописів варіюється від війни та соціальних проблем до материнства та мотивації. Також Яніна час від часу публікує жартівливі нагадування.

Про сімейні стосунки та емпатію

А також про життєвий досвід, подкасти та книги. Дописи та історії Марка Лівіна про сім’ю зворушують та спонукають уважніше ставитись до рідних. Дивитись глибше побутових речей та аналізувати людину, яку ми бачимо щодня у дзеркалі. Інколи  Лівін ділиться порадами про сторітелінг та написання текстів. Також на його сторінці можна дізнатись про нові випуски подкасту «Простими словами» та анонси книг.
Лайфстайл блог, журналістика та ораторське мистецтво

У своєму блозі Юлія Янчар, піарниця Фонду Олени Пінчук та телеведуча у минулому, ділиться роздумами та рефлексією, подіями та проєктами, а також розповідає про дорослішання доньки Єви. За хештегом #янчар_розкаже можна прочитати про професійний досвід та поради блогерки, а за #серіали_янчар — про цікавинки, які варто переглянути.

Дніпро, лайфстайл та Youtube

Зі сторінки в інстаграмі Влада Яценка можна дізнатись про страви, роботу та побачити фотографії Дніпра, а з відео — про стиль життя журналіста. «Я журналіст і обожнюю свою професію, бо пояснюю світ через медіа і сам чимало дізнаюся», — так він розповідає про себе в описі свого Youtube-каналу

Українські бренди у Франції, чоловіки, гумор

Ірена Карпа розповідає про життя в еміграції та свою діяльність. Тексти письменниці написані простою мовою, відверті та з гумором. Серед численних ініціатив Ірени — просування одягу українських виробників у Парижі. Каже, що парижанки часто питають від кого сукня чи пальто та дивуються, коли дізнаються, що не з Франції. Крім щоденної тематики, говорить про такі соціальні проблеми як насильство, ейджизм та порушення свободи слова.

Анонси свіжих випусків «Телебачення Торонто» та мухоловка дочки

Роман Вінтонів, який створив персонажа Майкла Щура, у своєму інстаграмі ділиться смішними та серйозними (значно рідше) моментами життя. Також там можна знайти уривки різних відео, селфі, фото з подорожей та меми. У минулому Роман був членом правління «Суспільного». Зараз займається «Телебачення Торонто» анонси свіжих випусків якого теж додає в інстаграм.

Про тележурналістику, книги, особливі місця та людей

За хештегом #букколекшн в інстаграмі Дарки Гірної рецензії на книги, #флаверсколекшн — кадри квітів, #вудколекшн — фото дерев’яних домівок. Журналістка пише про особливі місця України, роздуми та творчість. Зараз Дарка Гірна працює на телеканалі UA:Перший, а на своїй сторінці розміщує посилання на відео із проведеними інтерв’ю. Раніше вона була працювала на hromaske. 

Розвиток The Village та фото

Андрій Баштовий, головний редактор The Village, в своєму інстаграмі ділиться перемогами видання. Також він показує своє повсякденне життя, подорожі та розповідає про анонси, зокрема про вихід книги «Простими словами» друком. Андрій долучився до створення однойменного подкасту, а також до  реалізації інших подкастів, пов’язаних із The Village. Журналіст також має окрему сторінку із портретними фото.

 

[mistape]

Читати також

error: Content is protected !!