Челендж #фотографуйдивуй

#фотографуйдивуй — це челендж, який ми проводимо один раз в сезон.

Під час нього учасники та учасниці прокачують свої навички у фотографуванні на фотоапарат або смартфон, вчаться робити більш якісні та оригінальні світлини.

Для кого корисний цей челендж?

Що отримують учасники та учасниці челенджу?

Прокачують свої навички у фотографуванні
Підтримку ментора впродовж усього челенджу
Фідбеки по створених фотографіях
Можливість публікувати фоторепортажі на сайті ТЖ
Сертифікати
 

Назар Салабан

Ментор челенджу #фотографуйдивуй 2.0Перша освіта юриста допомогла зрозуміти, що монотонна робота в офісі/кабінеті з паперами і законодавством не для мене. Це спонукало змінити фах і освоювати професію журналіста. Волею випадку в руках тоді в мене опинилась фотокамера з якою я почав по-справжньому відкривати світ і людей.

Фотокамера дала змогу попрацювати з американськими колегами в Карпатах, знімати з українськими колегами в Америці (Чикаго, штат Іллінойс). Будистський храм в Кривопіллі, шахта на Донеччині, окопи українських військових на Луганщині і ще чимало місць куди я, до знайомства з відео та фотозйомкою, навіть і не сподівався потрапити.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕЛЕНДЖІВ

Відгуки

 • Дякую за організацію. Кожного дня я чекала нового завдання. Хоч для мене було мало часу на виконання, але це був класний досвід і вихід зі своєї зони комфорту. У мене навіть сторінка за час челенджу повністю змінилася. А ще я кожного дня чекала топ-5. Мало будильник не ставила. Я 4 рази потрапляла в цю категорії і від радості бігала з телефоном по квартирі. Це була мега крута мотивація! Я частенько беру участь в якихось фотомарафонах, але цей якийсь особливий. Завдяки чату і фідбеку організаторів — це кращий онлайн-челендж, в якому я брала участь. Натхнення вам в організації наступних .
  Олена
 • ТЖ дякую вам за ідейність, мотивацію та натхнення. Приємно здивувала чітка організація, постійний фідбек та дружня атмосфера. Бажаю вашій команді успіхів та наснаги. Щасти❣️. P.S. Чекаю на наступні челенджі.
  Наталія
 • Хочу сказати велике дякую, бо я зловила тут таку порцію натхнення, що вже не знаю, коли встигну всі нові ідеї втілити реальність. Також чекала кожного разу нових завдань, а коли вони з'являлись виникала думку "О, ніііі, як це можливо зробити, я не знаю, що фотографувати", а потім виходили такі круті фото, яких я не чекала. Для мене 7 днів було мало, бо хотілось дізнатись ще більше стилів, лайфхаків, отримати досвід , але я чекаю вже наступного фоточеленджу і сподіваюсь, що там буде не менш крутецько. Тому, ще раз дуже дякую за таку можливість
  Єлизавета
 • ТЖ дуже вдячна вам за цей челлендж, за теплоту та гори натхнення. Я постійно очікувала нові завдання, але коли вони з'являлись, то кожне з них ставило мене у безвихідь. Немає ідей і що взагалі фотографувати? Мені здається, що це було трошки через мій перфекціонізм, бо хочеться зробити з першого разу і ідеально. Але у результаті виходили непогані фотографії. Я тільки на початку шляху і рада, що почала його з вами. Дякую ❤️😘.
  Вікторія
 • Якщо мене не підводить пам’ять, то це був перший у моєму житті челендж, який я пройшов від початку і до кінця. При цьому я отримував щоденне задоволення. ТЖ аплодую вам стоячи за роботу, яку ви зробили. Я уявляю скільки сил і часу витрачено, щоб все було ідеально. Душевність і теплота, якою ви ділитесь виділяє вас на фоні інших українських медіа. Розвитку вам і підкорення нових вершин. Усім учасникам велике дякую за натхнення, яке ви дарували під час челенджу. Ви всі дуже круті і я захоплююсь кожною вашою роботою.
  Євгеній
 • Це перший челендж, який я пройшла від А до Я. Дякую організаторам й пишаюся собою. Іноді на завдання було по декілька хвилин, але це ще більше стимулювало креативити й в кінці виходили найкращі фото. Ще одним викликом було фоткати на телефон, бо я розуміла, що він не витягує ні якістю, ні функціоналом. Зате я чітко усвідомила, що буду збирати на фотоапарат. Вдячна за задання, цей чат та компанію! Скоріш за все, буду брати участь й в інших челенджах від ТЖ ❤️. Чекаю наступного.
  Яна
 • Вперше проходжу такий челендж і що не менш важливо ДО КІНЦЯ. Переживала, що в челенджі можуть брати участь лише журналісти, але це не так. Бажаю вам розвиватись у цьому напрямку, якщо буде ще якийсь такий челендж, знайте, я вже буду однією з ваших учасниць.
  Катерина
 • Челлендж пройшов на одному диханні. Підсумовуючи, можна сказати, що челлендж - це відмінний варіант навчання, для тих, хто хоче освоїти щось нове. Взагалі фотографування змінює світогляд. Якось дивно, як люди по-різному сприймають усе. Та й сам стаєш іншим, починаєш помічати те, на що колись би й не звернула увагу. Розумію, що за тиждень не станеш крутим спецом, але все ж залишиться якийсь багаж знань, щоб зрозуміти куди і як рухатися далі. А це, вже дуже багато. Дякую організаторам та з нетерпінням чекатиму нових челенджів! :)
  Олена

(В)рятувати світ: екологічна ситуація в українських містах

Завершальним завданням челенджу #фотографуйдивуй 1.0 було продемонструвати, як виглядають міста під час пандемії коронавірусу в різних куточках України.

Сміття на вулицях, розкидані на дорогах маски, викиди отруйних речовин у повітрі — сьогоднішні реалії країни. Цим завданням челенджу #фотографуйдивуй 1.0 закликаємо усіх бути більш свідомими і уважними до місцевих та глобальних екологічних проблем.

Фотографії учасників та учасниць дивіться у галереї:

error: Content is protected !!