Події для журналістів, які вам захочеться відвідати

Ви журналіст чи журналістка? Цікавитесь медіа чи просто любите писати?  Щорічно організації та навіть ЗМІ проводять різноманітні фестивалі, конференції, з’їзди та форуми для журналістів.  Ми зібрали актуальні події на теренах України та інших країн на яких ви зможете отримати новий досвід та знання.

Lviv Media Forum
Коли і де відбувається? Щороку, Львів
Вартість: Ціна змінююється.

Lviv Media Forum— це найбільша медійна конференція Центрально-Східної Європи, на якому понад 100 фахівців з усього світу діляться  досвідом та знаннями про те, як долати професійні виклики, розвивати себе і свої проекти. На медіафорумі висвітлюють щороку різноманітні, трендові та важливі теми. Цьогорічний медіафорум планується на травень 2021 року.

Всеукраїнська конференція журналістів-розслідувачів
Коли і де відбувається? Щорічно, офлайн; онлайн (під час пандемії).
Вартість: Безкоштовно.

ІРРП щорічно з 2007 року проводить Всеукраїнську конференцію журналістів-розслідувачів. За словами організаторів, захід відбувається, щоб сприяти розвитку мережі журналістів-розслідувачів в Україні та інтеграції їх у світову професійну спільноту. Корисно буде всім, хто цікавиться розслідувальною журналістикою та працює у регіональних медіа. Щороку на конференції обговорюють різноманітні теми. Цьогоріч учасники дізнавалися про права журналістів під час пошуку необхідної інформації, перевірку джерел та документів, а також взаємодію медійників з правоохоронними органами.

Донбас Медіа Форум
Коли і де відбувається? Щорічно.
Вартість: Безкоштовно.

З 2015 року журналісти щороку організовують форум для колег, переселенців та тих, хто цікавиться та працює з тематикою Донбасу. Захід дає можливість обговорити проблеми професії в регіоні, а також налагодити втрачені комунікації. Організатори запрошують спікерів з різних українських та світових медіа. Під час форуму учасники дізнають про висвітлення соціальних прав, медійне законодавство, діалог влади та держави. На сайті події можна переглянути трансляції за минулий рік, коли форум проводили дистанційно через карантинні обмеження.

Mezhyhirya Festival
Коли і де відбувається? 4 червня 2021 року, Межигір’я.
Вартість: Безкоштовно.

Mezhyhirya Fest — це фестиваль журналістів-розслідувачів, де обговорюються найгостріші проблеми сучасної розвідувальної журналістики. На захід приїжджають найкомпетентніші спікери зі всього світу. Замість панельних дискусій нові формати, а також безліч практичних кейсів та нетворкінгу. Також під час заходу відбувається вручення нагороди за найкраще журналістське розслідування. 

West Media Forum
Коли і де відбувається? Щорічно.
Вартість: Безкоштовно.

Це форум ідей, думок та цікавих рішень, де збираються журналісти, маркетологи,  піарники та підприємці. Метою форуму є обмін знаннями та досвідом між регіональними журналістами та виявлення методів збору інформації. Ви навчитесь створювати якісний контент та управляти редакціями. 

Mediа Revolutions  
Коли і де відбувається? Онлайн.
Вартість: 5 фунтів за десять днів.

10-денна онлайн-конференція про революцію у сфері медіа, яка розпочалась 22 лютого та триватиме до 4 березня. Як повідомляють творці: «Ми хочемо розкрити рішення для засобів масової інформації з точки зору нових інноваційних бізнес-моделей, технологій та маркетингу». Кожен вечір буде присвячений певній темі, поєднуючи презентації, тематичні дослідження та панельні дискусії зі спікерами з різних країн.  

WORLD NEWS MEDIA CONGRESS 2021
Коли і де відбувається? З 28 по 30 вересня 2021 року. Тайбеї, Тайвань.
Вартість: За умови реєстрації до березня вартість квитка буде 1390 євро та 690 євро, якщо ви член конгресу.

Всесвітній з’їзд працівників засобів масової інформації. Під час форуму обговорюватимуть теми перспективи ЗМІ після коронавірусу, відновлення доходів медіа та нові можливості. А також такі аспекти як цифрова підписка, журналістика рішень, жінки-лідери у сфері новин та лідерство у важкі часи. 

FEJS
Коли і де відбувається? Щорічно проходить в різних країнах світу.
Вартість: Не зазначено.

Форум європейських студентів-журналістів та міжнародної організація, яка займається обміном інформацією між студентами європейської журналістики, молодими спеціалістами та громадянами, зацікавленими у журналістській галузі. Форум намагається об’єднати таких людей, сприяти їхній взаємодії, забезпечуючи їм освітні інструменти та основи для вдосконалення базових знань та професійних навичок. Щорічно вони також організовують події для журналістів. 

International Journalism Festival
Коли і де відбувається? 6-10 квітня 2022 року. Перуджа, Італія.
Вартість: Всі сесії безкоштовні для усіх учасників, без квитків і реєстрації. 

Програма розрахована на три з п’яти днів для відвідувачів, що розмовляють англійською, а не італійською мовою. На меті організаторів аби всі фестивальні дні транслювались в прямому етері. Тому прямі трансляції будуть доступні для перегляду на вебсторінці фестивалю. У програмі фестивалю різні теми: від мобільної журналістики і взаємодії журналістики з інстаграмом до того, як справлятись з онлайн-тролінгом.

Міжнародна онлайн-конференція з журналістики
Коли і де відбувається? Онлайн, на початку квітня.
Вартість: 350 євро, 300 євро для студентів 

Дводенна конференція медіа та масових комунікацій, що має на меті об’єднати провідних журналістів, дослідників та науковців для обміну досвідом та результатами досліджень з усіх аспектів журналістики, ЗМІ та масових комунікацій. Форум також забезпечує провідну міждисциплінарну платформу для дослідників, практиків та викладачів для представлення та обговорення останніх нововведень, тенденцій та проблем. Організатори не залишають без уваги також й практичні проблеми, що виникають, та рішення, прийняті у галузі журналістики, ЗМІ та масових комунікаціях. 

Ну що, ви вже готові реєструватись чи купувати квиток? 

 

[mistape]

Читати також

error: Content is protected !!